Prekių pristatymo/grąžinimo sąlygos

Prekių pristatymas

        htps://www.manjauku.lt internetinėje parduotuvėje prekes galite pirkti bet kuriuo paros metu. Informacija apie prekes suteikiama darbo dienomis nuo 10 iki 20 val. Visos prekės į namus pristatomos 2-7 darbo dienų laikotarpyje nuo užsakymo apmokėjimo. 

         Prekes pristatome per siuntų tarnybą nemokamai. Prekė yra pristatoma iki jūsų namo durų. Prekės užnešimu turite pasirūpinti patys; priešingu atveju už užnešimo paslaugą reikės mokėti.

Gavę užsakymą, mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai Jūsų nurodytu telefonu pasitikslins ir suderins Jūsų užsakymo detales.

Prekių priėmimas

Gerbiami pirkėjai,

 priimdami  pristatytas prekes, patikrinkite gautos siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente.

Į Kuršių Neriją prekės nepristatomos.

Pirkėjas jam netinkančias prekes savo lėšomis privalo grąžinti siuntėjui, nurodytam ant krovinio važtaraščio.

Pirkėjas privalo grąžinti prekes pardavėjui nedelsdamas, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo pardavėjui dienos.

       Pirkėjas gali grąžinti kokybišką prekę pardavėjui, jeigu daiktas nebuvo naudojamas, yra nesugadintas, išsaugotos jo vartojamosios savybės, yra nepraradęs prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi daikto pirkimą iš pardavėjo įrodančius dokumentus bei prekės garantiją patvirtinantį dokumentą, jeigu toks yra. Pirkimą įrodančiais dokumentais gali būti laikomi PVM sąskaita faktūra, sąskaita faktūra, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ir kita. Jeigu vartotojas neišsaugojo prekės pirkimo – pardavimo dokumento, prekė gali būti keičiama arba vykdomi kiti vartotojo prašyme nurodyti vartotojo reikalavimai tik pardavėjui sutikus.